نمایندگی پرینترهای اپسون

 

نمایندگی پرینترهای اپسون

 نکات تخصصی در انتخاب پرینتر اپسون

رزولوشن در پرینتر اپسون

بسیاری از کسب وکارهای کوچک و بزرگ برای خرید پرینتر اپسون مورد نظر خود به رزولوشن پرینتر اهمیت بسیاری می دهند در صورتی که به کیفیتی بیشتر از 600 نقطه در اینچ نیاز نخواهند داشت. اگر به دنبال چاپگری هستید که تصاویر و متن های زیبایی را برای شما چاپ کند، بهتر است چاپگری با کیفیت 1200 دی.پی.آی بخرید.

پرینترهای اپسون که کارت حافظه داخلی دارند

با استفاده از این پرینترهای اپسون که سازگار با Pict Bridge هستند، بسادگی می توانید عکس یا فایل های ذخیره شده روی کارت حافظه دوربین یا حتی دی وی دی را چاپ کنید.

-

تعمیرات ماشین های اداری اپسون

  

تعمیر پرینترهای اپسون در فضایی کاملا تخصصی توسط متخصیص نمایندگی اپسون در تهران

مرکز خدمات و پشتیبانی پرینترهای اپسون با فضای مناسب تعمیرات و تجهیزات به روز در تعمیر و کارشناسان مجرب میتواند پاسخگوی تعمیر هر نوع از ماشین ای اداری اپسون باشد. این مرکز آمادگی تعمیرات قطعات ماشین های اداری اپسون از قبیل پرینترهای اپسون، اسکنرهای اپسون و فاکس اپسون می باشد.  

تحویل سریع ماشین های اداری اپسون با حداقل هزینه ( حتی ارسال به شهرستانها)

خدمات گارانتی تا یک ماه بعد از تعمیر هر دستگاه و قطعه

-

تعمیر پرینتر اپسون در تهران

 اگر یک پرینتر اپسون برای انجام کارهای روزانه نیاز دارید، بهتر است از نمایندگی اپسون جهت خرید، پشتیبانی و تعمیرات دستگاه استفاده نمایید. زیرا جهت انجام خدمات پرینتر اپسون در محل نیاز به دانش و تخصص کافی در زمینه تجهیزات پرینترهای اپسون خواهید داشت و در صورتی که از این دانش برخوردار نباشید نمی‌توانید یک پرینتر مناسب خریداری کنید. چه بسا نصب نرم افزارهای گوناگون نیز باید توسط فرد متخصص صورت بپذیرد، ویا با راهنمایی فرد متخصص انجام شود. بنابراین دریافت این خدمات برای تمامی افرادی که دانش کمی از پرینتر دارند امکان پذیر شده است . در مرکز خدمات و پشتیبانی اپسون علاوه بر خدمات پرینترهای اپسون شما می‌توانید سایر خدمات ماشین های اداری اپسون را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت دریافت کنید. همچنین این مرکز آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به تعمیرات و پشتیبانی از تمامی پرینترهای اپسون است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با کارشناسان فنی نمایندگی اپسون تماس بگیرید و کلیه خدمات مورد نظرتان را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

-

چرا نمایندگی اپسون ؟

در عرصه رقابتی امروز، نمایندگی اپسون خود را برای احقاق فلسفه اصلی شرکت اپسون (زندگی و همکاری دسته جمعی برای رسیدن به منافع مشترک) مسئول می‌داند
و بی شک از ذره ای تلاش در این راستا دریغ نکرده، نمی‌کند و نخواهد کرد.
نمایندگی اپسون به مانند خانواده ای هر چند کوچک اما با اهدافی بزرگ، خدمات گسترده ای
در زمینه پرینتر اپسون، اسکنر اپسون، فکس اپسون، کارتریچ اپسون، دوربین اپسون، درایور اپسون، خدمات پس از فروش اپسون، تعمیرات محصولات اپسون و آموزش و مشاوره محصولات اپسون به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد؛ اهداف بزرگی همچون رضایت مشتری، رضایت مشتری و در نهایت رضایت مشتری.

نمایندگی اپسون در ایران

آدرس نمایندگی اپسون

ایران، تهران، خیابان انقلاب ، جمال زاده شمالی ، فرصت شیرازی ، پلاک 20 واحد 4

02166583436

02166582356

ساعات کاری شرکت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 19

پنج شنبه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر

کاربران عزیزی که در شهرهای غیر از تهران زندگی میکنید با شماره های نمایندگی اپسون در تهران تماس حاصل فرمایید تا شمارا با نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی شهر خود راهنمایی کنیم