معرفی محصولات اپسون

  

 

پرینتر لیزری - چاپگر لیزری

در میان ماشین های اداری و پرینتر ها، پرینتر لیزری جزو محبوب و پرفروش محصولات به حساب می آید. به دلیل کیفیت بالای چاپ سرعت بیشتر در چاپ و اینکه با هر نوع کاغذی می توان چاپ و پرینت را انجام داد.در پرینترهای لیزری تعداد بالایی چاپ انجام می شود و هزینه تمام شده نیز کمتر است .

خرید پرینتر لیزری

برای خرید پرینتر لیزری ابتدا باید به کارکرد آنها توجه کنید. انواع پرینتر های لیزری وجود دارد، پرینتر تک کاره لیزری، پرینتر سه کاره لیزری، پرینتر چهار کاره لیزری به صورت مشکی و رنگی وجود دارد.

مثلاً قابلیت چاپ دورو و یکرو، میزان پشتیبانی و انطباق با تجهیزات شبکه، سرعت چاپ، عمر دستگاه و کارتریج، ظرفیت کاغذ، کیفیت پرینتر و ... همه و همه تأثیرگذار خواهند بود. 

-

چرا نمایندگی اپسون ؟

در عرصه رقابتی امروز، نمایندگی اپسون خود را برای احقاق فلسفه اصلی شرکت اپسون (زندگی و همکاری دسته جمعی برای رسیدن به منافع مشترک) مسئول می‌داند
و بی شک از ذره ای تلاش در این راستا دریغ نکرده، نمی‌کند و نخواهد کرد.
نمایندگی اپسون به مانند خانواده ای هر چند کوچک اما با اهدافی بزرگ، خدمات گسترده ای
در زمینه پرینتر اپسون، اسکنر اپسون، فکس اپسون، کارتریچ اپسون، دوربین اپسون، درایور اپسون، خدمات پس از فروش اپسون، تعمیرات محصولات اپسون و آموزش و مشاوره محصولات اپسون به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد؛ اهداف بزرگی همچون رضایت مشتری، رضایت مشتری و در نهایت رضایت مشتری.

نمایندگی اپسون در ایران

آدرس نمایندگی اپسون

ایران، تهران، خیابان انقلاب ، جمال زاده شمالی ، فرصت شیرازی ، پلاک 20 واحد 4

02166583436

02166582356

ساعات کاری شرکت شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 19

پنج شنبه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر

کاربران عزیزی که در شهرهای غیر از تهران زندگی میکنید با شماره های نمایندگی اپسون در تهران تماس حاصل فرمایید تا شمارا با نحوه برقراری ارتباط با نمایندگی شهر خود راهنمایی کنیم