پرینترهای سری L و M اپسون

شما اینجا هستید » بخش بررسی وبلاگ
پرینترهای سری L و M اپسون
نویسنده : مدیریت | 3/11/2019 1:58:22 PM  پرینترهای سری L و M اپسون

 شرکت اپسون پرینترهای جدید را روانه بازار کرده است که در مقایسه با پرینترهای دیگر دارای کارایی و راندمان بالایی ست. طراحی و ساخت آنها نسبت به مدل های دیگر بهینه سازی شده است.

شرکت اپسون در این تغییرات یک فن آوری جدید به نام CISS یا منبع تغذیه جوهر یکپارچه را به پرینترهای جوهرافشان خود اضافه کرد که این تغییرات باعث شد تا نیازی به کاتریج ها و تغییر کاتریج نداشته باشین و با وجود مخزن در درون پرینتر، نیازی به تغییر کارتریج نیست. به این ترتیب با خرید جوهر و اضافه کردن جوهر به هر رنگ در زمان اتمام آن شما میتوانید به صورت مداوم و بدون هیچ مشکلی چاپ انجام دهید. در این روش هزینه ها کاملا کاهش پیدا میکند و در چاپ هر برگ صرفه جویی میشود. این فن آوری علاوه بر کاهش هزینه های چاپ، باعث راحتی کاربر، اطمینان از اصل‌بودن مواد مصرفی، تمیز ماندن محیط کار و بسیاری موارد دیگر می‌شد. اپسون از این فن آوری در نسل جدید چاپگرهای سیاه‌و‌سفید و رنگی خود بهره برد و سبک کاری جدیدی از چاپگرهای جوهر‌افشان را ارائه کرد.

پرینترهای جدید اپسون که در دسترس کاربران ایرانی قرار دارد با سری L و M شناخته شده اند. این پرینترها دارای قابلیت های متفاوتی هستن که هرکدام با توجه با ویژگی ها خاص خود برای هر کاربر مناسب است. برای نمونه میتوان به  دو پرینتر از سری M اشاره کرد پرینتر مدل M100 و M105 که پرینترهاییی باچاپ سیاه و سفید هستند که قابلیت چاپ متون با سرعت بالا را دارا می باشد در مقابل آنهاپرینترهای سری L را داریم که چاپ رنگی انجام می دهند و با مجهز بودن به سیستم مخزن چاپی با کیفیت و هزینه کم را فراهم می کنند. در میان همین پرینترهای سری L  پرینترهایی وجود دارد که قابلیت چاپ رنگ آن هم با کیفیت بسیار بالا یکی ار بهترین گزینه ها برای چاپ عکس محسوب می شود. مدل های L110 و L210 مخصوص مصارف خانگی و اداری هستند و مدل L210 علاوه بر چاپ، قابلیت گرفتن پرینت و اسکن را نیز دارد.


 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
    امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران