پرینتر جوهر افشان L120

فیلم های آموزشی در مورد این دستگاه
اطلاعات مفید در این زمینه
اشتراگ گزاری مطلب در شبکه های اجتماعی
شما اینجا هستید » بخش بررسی محصولات
پرینتر جوهر افشان L120
نویسنده : مدیریت | 3/9/2019 3:50:30 PM  پرینتر جوهر افشان    L120

 پرینتر L120  اپسون یکی ازبهترین پرینترهای تولید شده در شکرت اپسون است. این پرینتر جوهرافشان اپسون به مخزن جوهر مجهز است و همین امر باعث میشود که هزینه چاپ در این دستگاه به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا کند. پرینتر L120  اپسون مجهز به مخزن 4 رنگ است که توان چاپی بالایی دارد با 180 نازل مشکی و 59 نازل رنگی با فناوری انحصاری اپسون به نام Micro Piezo با وضوح 720 × 720 dpi فرآیند چاپ را با سرعت 4.5 صفحه برای چاپ رنگی انجام می‌دهد. از تنها مشکلاتی این دستگاه دارد و میتوان به آن اشاره کرد محدود بودن اتصالات آن برای چاپ است این پرینتر اپسون تنها اتصال USB برای اتصال به رایانه دارد و خبری از اتصال LAN و Wifi نیست.

پرینتر سریع در چاپ، کیفیت قابل قبول، هزینه کم

چاپگر سیستم تانک Epson L120 با عملکرد سریع و چاپ خوب، صرف هزینه های کم را برای تمام پروژه های شخصی و کاری ارمغان می آورد.

مخازن رنگ با کارایی بالا

سرعت چاپ تا 8.5 برای سیاه و سفید و 4.5ipm برای رنگ

اندازه فشرده

جوهر جایگزینی فوق العاده ارزان قیمت - بطری

مخازن جوهر به راحتی قابل بارگذاری

صرفه جویی در صفحه عملکرد

سیستم تانک اصلی تایید شده توسط اپسون چاپ قابل اعتماد را با استفاده از جوهر های واقعی Epson ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد تا از میزان بسیار بالا از صفحات را  با هزینه های بسیار پایین چاپ کنید.

سرعت چاپ قابل توجه

Epson L120 به طور مداوم برای پاسخگویی به نیازهای چاپی صاحبان کسب و کارهای کوچک، سرعت چاپ را تا 8.5 / min برای سیاه و سفید و 4.5 اینچ برای رنگ ارائه می دهد تا کارایی بهتر کار را فراهم کند.

بدون دردسر و آسان برای استفاده

با پرینتر L120 شما به راحتی میتوانید چاپ کنید و فرمان چاپ را به دستگاه ارسال کنید و اطمینان داشته باشید که پرینتر اپسون به بهترین شکل چاپ را انجام خواهد داد.

طرح صرفه جویی در فضا

L120 با استفاده از فضای محدود دفتر تجاری SOHO، فشرده سازی شده است تا فضای کمتری نسبت به مدل های قبلی اشغال کند. رد پای کوچکتر به این معنی است که شما هم اکنون می توانید آنها را به راحتی در هر جای خانه یا دفتر خود جا دهید.

کیفیتی درخشان  

پرینترهای جوهر افشان  اپسون برای چاپ با کیفیت عالی آماده می شوند که به سادگی میتوان آن را در پرینترهای  سری  Lمشاهده کرد. هر بطری به صورت انحصاری برای اطمینان از خلوص جوهر مهر و موم شده و با نوک هوشمند طراحی شده برای پر کردن مجدد مخزن جوهر همراه است. بطری های جوهر افشان واقعی Epson را انتخاب کنید تا از کیفیت چاپ با چاپگر L سری خود با کیفیت پایدار و هزینه های چاپ کمتری لذت ببرید.

اپسون کوچکترین چاپگر 4 رنگ، A4،( Ink Tank System ITS) که برای ادارات کوچک دفاتر خانگی و دانشجویان که به دنبال کاهش هزینه چاپ خود می باشد بسیار انتخاب مناسبی است. این چاپگر دارای تکنولوژی چاپی Micro Piezo و جوهر اصلی واقعی Epson می باشد، بنابراین کاربران می توانند کیفیت اپسون را با کیفیت فوق العاده کم پرینترهای دیگر به راحتی مقایسه کنند.

چاپ بسیار فوق العاده کم هزینه

L120 چاپ مقرون به صرفه و کم هزینه ارائه می دهد. هر مجموعه ای از بطری های جوهر می تواند تا 4500 صفحه سیاه و 7،500 صفحه در رنگی چاپ کند، ارائه یک هزینه بسیار پایین برای هر صفحه برای چاپ سیاه و سفید و رنگی.

 

آسان برای استفاده و قابل اعتماد

افزایش بهره وری و کاهش خرابی با تنظیم بدون دردسر و چاپ قابل اعتماد. مخزن تزریقی ساخته شده به طور کامل به چاپگر یکپارچه شده است.

چاپ با کیفیت Epson

L120 با استفاده از جوهر اپسون واقعی و تکنولوژی Micro Piezo اپسون برای تولید چاپ های با کیفیت مناسب است. سرعت چاپ ایزو 8.5ppm در سیاه و 4.5ppm در چاپ رنگی را تضمین می کند.

 ارسال نظر
نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد .
کاربر گرامی ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد .
    امتیاز مطلب
 دیدگاه کاربران